ADBlock
Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Magnetoterapia MAG1. Občianska inzercia

pred 2 mesiacmi Spotrebná elektronika Nové Mesto nad Váhom   141 zobrazení

0.0 hviezd

Cena: 55 €

MAG1 je prioritne určený pre rehabilitácie a liečbu z pohodlia domova.

Magnetická stimulácia je zameraná na liečbu a posilnenie organizmu pomocou pulzujúceho nízkofrekvenčného magnetického poľa. Dlhodobé skúsenosti a početné klinické štúdie ukazujú, že pulzujúce magnetické pole pôsobí na rozhraní buniek v tkanivách a jeho účinok je založený na zmene elektrického potenciálu na povrchu buniek. Tento fenomén vplýva na zmiernenie bolesti (analgetický účinok), regeneráciu hlbokých tkanív, podporu metabolických procesov, zrýchlenie regenerácie buniek a liečebných procesov, spomalenie zápalových procesov, odstránenie svalového napätia a opuchov, harmonizáciu autonómnej nervovej sústavy, posilnenie a stabilizáciu kostného tkaniva a zmiernenie bolesti kĺbov a svalov.

Aplikuje sa 3x 10-15min denne na postihnuté miesto prikladaním. Výnimočné konštrukčné vyhotovenie cievky umožňuje vkladanie jednotlivých prstov: max vnútorný priemer je 19mm. Frekvencia magnetizmu je 10Hz, stačí pripojiť adaptér do IN a cievku do OUT a zariadenie je pripravené na používanie.

MAG1 je doplnok liečby.

Ako otestovať funkčnosť MAG1? Po zapojení priložte k cievke, alebo do cievky železný predmet, ktorý Vám bude jemne kmitať v rukách.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Nový
Výrobca Prototyp
Dostupné množstvo (ks) 3
So zaslatím do zahraničia Súhlasím
Spôsob doručenia:
Slovenská pošta
Zásielkovňa.sk
Česká pošta
Osobné prevzatie
Po dohode
Spôsob platby:
Dobierka
Osobne pri prevzatí
PayPal
Platba prevodom
Po dohode
Záruka vrátenia platby Áno, položka je nová a funkčná

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button