Cenník inzercie


Cenník inzercie na stránkach elektrolab.eu

Platby za vybrané zvýhodnenia

Inzercia na stránkach elektrolab.eu je ZDARMA.

Spoplatnené je iba vloženie zvýhodnenej inzercie, teda inzeráty, u ktorých si ich majiteľ aktivuje pri ich publikovaní, alebo úprave zvýhodnenia.

Prehľad zvýhodnení :

ZDARMA - 0€, dĺžka publikovania inzerátu 90 dní (dĺžka publikovania sa vzťahuje aj na inzeráty, ktorým skončilo zvýhodnenie)

TOP - 2.99 €, dĺžka zvýhodnenia inzerátu 10 dní (červený ribon), potom 80 dní ako bežný inzerát

Rýchly predaj - 3.99 €, dĺžka zvýhodnenia inzerátu 15 dní (oranžový ribon), potom 75 dní ako bežný inzerát

Top  + Rýchly Predaj - 4.99 €, dĺžka zvýhodnenia inzerátu 20 dní (zelený ribon), potom 70 dní ako bežný inzerát

Platba  za zvýhodnenia je uskutočňovaná prostredníctvom platobnej brány PayPal (okamžitý prevod a aktivácia zvýhodnenia) a medzi bankovým prevodom (offline prevod, aktivácia zvýhodnenia prebehne po pripísaní platby na náš účet). V prípade medzibankového prevodu je dĺžka prevodu obvykle do 24h. (pokiaľ ide o rozdielne banky), ak do tejto doby nebude suma pripísaná na náš účet, teda bude nezaúčtovaná, bude Vaša žiadosť o zvýhodnenie Vášho inzerátu deaktivovaná. Pokiaľ chcete aby vám bolo zvýhodnenie aktivované čím skôr, odošlite nám potvrdenie o zadaní prevodu na : admin@elektrolab.eu

Platba za akékoľvek zvýhodnenia je nevratná, to znamená, že v prípade aktivácie zvýhodnenia a následnej platbe nieje možné žiadať spätnú kompenzáciu a inzerát bude zverejnený s aktivovaným zvýhodnením, ako ktorýkoľvek iný inzerát.

Zároveň by sme vám chceli ponúknuť možnosť extra zvýhodnenia vášho inzerátu a to jeho zaradením do newslettera, ktorý sa odosiela 1 x týždenne. Cena za takéto zvýhodnenie je 10€ / jednorazovo. Informujte sa včas aby sme vám mohli včas zaradiť váš inzerát.

Spôsoby platby

PayPal - okamžitá platba a aktivácia vybraných zvýhodnení

Bankový prevod - aktivácia vybraných zvýhodnení do 24 hodín

Vyhradzujeme si plné právo zmeny výšky poplatkov v akomkoľvek rozmedzí a to bez predošlého upozornenia.

     
Webwiki Button Seo servis