>> Ako správne vkladať inzerciu <<


Často kladené otázky

Otázka : Ako pridám svoj inzerát?

Odpoveď : Veľmi jednoducho: Kliknite na tlačidlo "+ Pridať inzerát" a postupujte v ďalších krokoch. Registrácia na našich stránkach  je povinná, z dôvodu prevencie zadávania spambootov. Aj takýmto spôsobom udržiavame čistý inzertný ekosystém.

Otázka : Ako pridám video (YouTube) k svojmu inzérátu?

Odpoveď : Úplne jednoducho, vo vašom inzeráte (pri jeho vytváraní) si v nástrojovej lište kliknite na ikonku ► ktorá má na starosti vloženie vášho odkazu na YouTube video. Prehrateľné video sa vám následne zobrazí na vybranom mieste v inzeráte. Vkladanie videa je podporované vo všetkých druhoch zobrazenia (mobil, tablet, Pc)

Otázka : Ako pridám svoj inzerát pokiaľ zastupujem podnikateľský subjekt?

Odpoveď : Jednoducho. Treba ovšem rozlíšiť hneď na začiatku, či chcete predávať tovar, alebo chcete iba pridať svoju firmu do kategórie "Ponuka služieb". Pokiaľ predávate tovar ako firma, zadajte zakliknutím hneď na úvode voľbu "Firemná inzercia", pri tejto voľbe je vám povolené zadať údaj o cene pri každej vašej ponuke. Takto môžte inzerovať vo všetkých kategóriách mimo kategórie "Ponuka služieb" , nakoľko táto kategória slúži výhradne ako katalóg firiem, tu sa vám cena nezobrazí.

Rovnako vás musíme dôrazne upozorniť, že nie je dovolené zadávať evidentne katalógové zápisy do ostatných kategórií, ktoré sú určené na bežnú inzerciu. Pri zistení takéhoto priestupku, bude váš inzerát odstránený a pokiaľ boli uplatnené zvýhodnenia, tak prídete aj o tie.

Otázka : Aká je cena za inzerciu?

Odpoveď : Základné vloženie inzerátu (bez doplnkových, teda spoplatnených funkcií), je na 100% zdarma. Cenník spoplatnených zvýhodnení nájdete na tomto odkaze - klikni

Otázka : Ak vložím počas registrácie na Vaše stránky svoju e-mailovú adresu, nie je je tu možnosť, že budem dostávať  spam?

Odpoveď : Absolútne nie, nakoľko Vami vložená e-mailová adresa, pokiaľ ste ju nevložili priamo do textu inzerátu, nie je absolútne viditeľná.Všetká komunikácia na stránkach prebieha prostredníctvom priložených interných formulárov. Kontaktovať inzerenta môže iba užívateľ s platným účtom.

Otázka : Ako dlho môže byť zverejnený inzerát na Vašich stránkach?

Odpoveď : Vo všeobecnosti sa inzerát po 3 mesiacoch automaticky deaktivuje zo stránok (verzia inzerátu ZDARMA, pokiaľ nemá predplatené zvýhodnenia). Týždeň pred dňom ukončenia a následnej  deaktivácie dostanete e-mail. Máte možnosť obnoviť svoj inzerát do stavu "online"  pomocou  prihlásenia sa na svoj účet na stránkach elektrolab.eu. Pokiaľ si Váš inzerát neobnovíte,  bude inzerát automaticky odstránený zo stránok elektrolab.eu.

Otázka : Predal som položku z môjho inzerátu. Ako odstránim môj neaktuálny inzerát?

Odpoveď : Pokiaľ ste položku predali, tak odstránenie neaktuálneho inzerátu je jednoduché, prihláste sa do Vášho účtu, dohľadajte si predmetný inzerát vo vašom profile a jednoducho ho odstráňte.

Otázka : Je možné umiestniť môj inzerát pod jedným účtom do českej a zárovň slovenskej inzercie?

Odpoveď : Áno je to môžné, vy si musíte vytvoriť duplicitný inzerát v patričnej českej, alebo slovenskej inzercii, následne nás kontaktujte a jeden presunieme do zvolenej časti inzercie. Náš systém totižto registruje, v akej verzii stránky ste sa registrovali a podľa toho môžte inzerovať buď v CZ verzii, alebo SK verzii. Môžte mať dva účty, ale pod rozdielnými e-mailovými adresami. Pozor na zneužívanie tejto možnosti, nakoľko registrujeme pristupujúce IP adresy.

Otázka : Počas zadávania inzerátu, pri voľbe "Mesto" sa mi nezobrazuje moje mesto, je niečo zle?

Odpoveď : Príčiny môžu byť dve. Prvou z nich je to, že dané umiestnenie / mesto nemáme v databáze, kontaktujte nás a doplníme ho. Potom môžete pridať svoj inzerát vo vami zvolenom umiestnení. V danom prípade, môžete zadať vaše najbližšie okresné mesto. Druhov príčinou môže byť to, že ste napríklad český inzerent a pokúšate sa zadať nevedomky inzerát do slovenskej inzercie a naopak, riešenie je v tomto prípade jednoduché. Pri logu v hornej ľavej časti stránky si zvoľte kliknutím na príslušnú vlajočku štát, pre ktorý chcete zadať inzerát, a pokračujte v zadávaní inzerátu kliknutím na voľbu "Pridať inzerát".

Otázka : Inzerát mám vložený v českej a aj slovenskej verzii a potrebujem ich upraviť, ako na to?

Odpoveď : Z logiky máte prístup po prihlásení k tomu inzerátu a kej verzii systému ste - Česko, alebo Slovensko. Pokiaľ chcete upraviť inzerát v druhej sekcii, stačí kliknúť na voľbu štátu a vo svojom profile v časti "Moje inzeráty" nájdete inzerát, ktorý chcete upraviť.

     
Webwiki Button Seo servis