Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Polyskop SWOB IIA Občianska inzercia

pred 2 mesiacmi Laboratórna a meracia technika Hlučín   178 zobrazení

0.0 hviezd

Lokalita: Hlučín
Cena: 5,000 Kč

Nabízím k prodeji historický polyskop Rohde Schwarz SWOB IIA (0,5 - 100MHz). Funkční přístroj jsem získal od technika, který s ním pracoval na TV vysílači a po přístrojové "čistce" v devadesátkách se ho ujal. Na svůj věk je polyskop v dobré kondici, nyní cca po třech letech jsem ho kvůli focení opět zapnul, orientačně jsem zkoušel interní oscilátory i generátor značek a vypadá, že vše je funkční, byť by (pokud by se měl používat pro relevantní měření) bylo vhodné provést očistu interiéru, kontaktů přepínačů, kontrolu a nastavení dle servisního manuálu. Přece jenom se jedná o historický kousek. Jedinou viditelnou závadu, kterou jsem identifikoval, je zteřelé pružné uchycení ventilátoru (na fotkách je vidět upevnění ventilátoru stahovacími páskami abych mohl stroj vyzkoušet), ale vhodnými gumovými silenbloky by šlo to uchycení jednoduše nahradit. Přístroj samozřejmě nese stopy používání, ale není nijak zřetelně mechanicky poškozen a taktéž nechybí žádné ovládací a indikační prvky.

Jas i stopa obrazovky mají dostatečnou rezervu a mimoto je jako součást této aukce k přístroji náhradní nepouživaná obrazovka. Dále je k dispozici tištěný uživatelský a servisní manuál (DE a EN jazyk, taktéž ho lze stáhnout v elektronické podobě z webu) a propojovací kabeláž s konektory (vše na fotu v příloze).

Na YT lze najít ke shlédnutí k tomuto přístroji videa:


Vzhledem k váze (cca 55kg) je možný pouze osobní odběr nebo na základě dohody mohu v rámci okolí Ostravy dovést. A taktéž s ohledem na stáří přístroje je prodej bez jakékoli záruky.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Použitý
Dostupné množstvo (ks) 1
Spôsob doručenia:
Osobné prevzatie
Po dohode
Spôsob platby:
Osobne pri prevzatí
Platba prevodom
So zaslatím do zahraničia Nesúhlasím
Záruka vrátenia platby Nie, tovar je bez záruky

Kľúčové slová inzerátu:

polyskop swob iia

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button