Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Prenosný rádioprijímač TESLA 2836 ARIOSO 2 Občianska inzercia

pred 2 mesiacmi Retro elektronika Bratislava   375 zobrazení

0.0 hviezd

Lokalita: Bratislava
Cena: 30 €

Prenosný rádioprijímač TESLA 2836 AB-1 ARIOSO 2 z rokov 1990 až 91 bol posledným rádioprijímačom z produkcie štátneho podniku TESLA Bratislava. Bolo ich vyrobených pomerne málo, vidia sa len občas a už dávno sa stali zberateľskou raritkou, po ktorej túži každý zberateľ TESLA rádií, aby si mohl uceliť zbierku rádioprijímačov.

Prijímač má všetky používané vlnové rozsahy DV, SV, KV, VKV I a VKV II. Napájanie je klasické zo siete, alebo pomocou šiestich kusov batérií typu R14(C). Zvuk spíjemňuje prepínač tónovej clony. Na bočnej strane nechýba vstup pre gramofón, magnetofón a výstup na vonkajší reproduktor. Samozrejmosťou je teleskopická anténa a praktické madlo na prenášanie. Celková hmotnosť prijímača je 1,2 kg.
Príjem je výborný, ladenie pohodlné a zvuk je príjemne teslácky. Jednoducho spoľahlivý kvalitný spoločník na chatu, rôzne výlety, alebo do dielne či kuchyne.
Pri osobnom odbere pridám zdarma reprosústavu Aiwa, ktorá ešte vylepší zvuk rádia.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Použitý
Dostupné množstvo (ks) 1
So zaslatím do zahraničia Nesúhlasím
Záruka vrátenia platby Nie, tovar je bez záruky
Spôsob doručenia:
Slovenská pošta
Zásielkovňa.sk
Osobné prevzatie
Spôsob platby:
Dobierka
Osobne pri prevzatí
PayPal
Platba prevodom

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki ButtonSeo servis