Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Hodnotenie predajcu (5)

Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Jakub Tejiščák z IP: 195.91.29.*** pred 2 rokmi

Pred nákupom si overte cenu z číny alebo aj TME !! .. +100% cena tlejiviek, ako na TME !

Odpoveď predajcu pred 2 rokmi

Veľmi pekne ďakujem za super hodnotenieKaždý sa má pred kopov rozhodnúť odkiaľ si čo kúpi, tak nech sa potom nehnevá sám na seba že to niekde nájde lacnejšies Číny to chvíľu trvá kým to príde, s TME treba brať ohľad na cenu poštovného a minimálny odbervšetko má svoje pre a proti záleží na vašich prioritáchprajem vám lepšie šťastie s budúcim hľadaním lepších cien

Jakub z IP: 62.197.235.*** pred 2 rokmi

Predajca veľmi ochotný ,výtlačky mi prišli krásne, a veľmi rýchlo. Maximálne sa snažil prispôsobiť mojim požiadavkám.Som nadmieru spokojný môžem len odporučiť.

Tomáš Sysel z IP: 188.167.254.*** pred 3 rokmi

Dobrý predajca, odporúčam. Rýchla a jednoduchá komunikácia. Potreboval som vytlačiť dávno stratený diel na takú húkačku, zadný kryt, pomerne presná práca a mierne komplikovaný tvar. Pán mi poradil aj s nákresom a to ešte predtým ako som zadal objednávku. Výtlačok bol presne taky ako som ho nakreslil a požadoval. Tlač prebehla na Prusovi a som spokojný. Výtlačok som bez problémov opracoval. Dokonca mi pán predal aj LEDky, čiže má širší sortiment. Volajte, oplatí sa. Cena je tiež bezkonkurenčná :)

Elektrolab pred 3 rokmi

Dobrý predajca, odporúčam

Elektrolab pred 4 rokmi

Dobrý predajca s kvalitným tovarom, odporúčam :)


Webwiki Button