Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

RFID DOMINATOR 2.0 pre Airsoft / Paintball Občianska inzercia

pred mesiacom Spotrebná elektronika Poprad   186 zobrazení

150 €

  • rfid-dominator-20-pre-airsoft-paintball-big-0
  • rfid-dominator-20-pre-airsoft-paintball-big-1
  • rfid-dominator-20-pre-airsoft-paintball-big-2
  • rfid-dominator-20-pre-airsoft-paintball-big-3
  • rfid-dominator-20-pre-airsoft-paintball-big-4

0.0 hviezd

Lokalita: Poprad
Cena: 150 €

Predám hardvérový prototyp DOMINATORA 2.0 s RFID vstupom. Vhodné pre hru so 4 tímami, možné upraviť aj len na 2 tímy. Každý hráč tímu je vybavený RFID kartou, alebo RFID náramkom. Do hry sú integrované tímy RED, GRE, BLU a YEL (Červený, zelený, modrý a žltý tím). Po priložení tagu k čítačke bod hráč obsadí a snaží sa ho udržať po čo najdlhšiu dobu.

Po obsadení sa pripočítava danému tímu čas až do maximálneho rozlíšenia 99 hodín, 59 minút, 59 sekúnd. Pri aktívnom tíme na bode je rozsvietená aj jeho dióda s jeho farbou príslušnosti. Okrem člena druhého tímu môže počítadlo času prerušiť aj Rozhodca svojou kartou - zapauzuje aktuálny čas do momentu opätovného priloženia karty členom niektorého z tímov, alebo Eraser, ktorý zároveň však aj všetky časy vynuluje. Dodávam spolu s 30 RFID kartami, pričom pre každý tím je vyhradených 7 kariet, pre Rozhodcu, aj Erasera po jednej.

Posielam poštou pri platbe vopred do vlastných rúk druhou triedou. DOMINATOR 1.0 ako hardvérový prototyp už neponúkam. DPS je osadená so všetkými komponentami. Čítačka, mikrokontróler, aj displej je možné vymeniť v prípade poruchy len vytiahnutím z pinovej lišty bez potreby spájkovania. Možno napájať cez powerbanku. Napájanie cez 9V batériu možné po pripojení na určité piny (nutné pájkovanie). DPS obsahuje 6 montážnych otvorov pre možnosť osadenia DOMIANTORA na stenu, alebo do dreva. 4 z nich používa displej, možno nahradiť za závitovú tyč. Zariadenie nie je vodotesné, ani vodeodolné.

Nutné prevádzkovať v interiéri. Krabička pre DOMINATOR nie je navrhnutá. Dodávam aj .hex súbor pre mikrokontróler. V zadnej časti DOMINATORA je výrez, ktorým je možné pristúpiť k potenciometru displeja a ovládať jeho kontrast. Hodí sa najmä ak sa DOMINATOR prevádzkuje v zime, alebo naopak v teple. Vždy je nutné pri danej teplote urobiť korekciu kontrastu, inak je displej nečitateľný (ten stav poznáte, ak sa to bude vyžadovať...).

Ďalšie detaily

Stav tovaru Použitý
Výrobca Ja
Dostupné množstvo (ks) 1
So zaslatím do zahraničia Nesúhlasím
Spôsob doručenia:
Slovenská pošta
Osobné prevzatie
Po dohode
Spôsob platby:
Platba prevodom
Záruka vrátenia platby Nie, tovar je bez záruky

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.

Webwiki Button