Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Teslova radioterapie Občianska inzercia

pred 2 týždňami Spotrebná elektronika Košice   89 zobrazení

260 €

  • teslova-radioterapie-big-0

0.0 hviezd

Lokalita: Košice
Cena: 260 €

Léčebný radioterapeutický přístroj s plochou reaktanční rezonanční cívkou je založen na principu reaktančního rezonančního obvodu s velmi vysokým“ Q „to je s vysokou VF elektrickou kvalitou obvodu, který zajišťuje přenos kmitočtu do vysílací cívky naladěné na kmitočet rezonance 300Khz.Výkon na cívce je 1,5W sinus o amplitudě 15V.

Generátor pracuje jako zpětnovazební s řízenou zpětnou vazbou, která zajišťuje stabilitu elektrických parametrů generátoru. Po zapojení externího zdroje a rezonanční cívky, kontrolka ukazuje rezonanci generátoru. Při poškození nebo odpojení cívky tato kontrolka nesvítí. Přístroj je napájen z externího bezpečnostního zdroje 12,6V/ 1A.Cívku za chodu nepřikládejte k kovovým předmětům. Specifika cívky je taková, že je vyrobená z dvou bifilárních vodičů – paralelních, kde je zapojen jen jeden konec cívky a tak vznikne indukčnost a kapacita dohromady. Cívka je přesně nastavená na svoji rezonanci .Léčebný proces spočívá v tom, že 1x až 2x denně po 15-20min cívku přikládáme na nemocná místa .Toto elektrické pole zajistí opětovné uspořádání molekul na léčeném místě. Takto léčíme prostatu, různé záněty, horečku nastuzení, snižuje se krevní tlak .Léčí i bolestivé stav a to i hlavy,kam cívku aplikujeme.

Odezva léčených pacientů je velmi příznivá.

Ďalšie detaily

Stav tovaru Nový
Dostupné množstvo (ks) 3
So zaslatím do zahraničia Nesúhlasím
Spôsob doručenia:
Po dohode
Spôsob platby:
Dobierka
Osobne pri prevzatí
Platba prevodom
Po dohode
Záruka vrátenia platby Áno, položka je nová a funkčná

Kľúčové slová inzerátu:

radioterapie

 
Poznámka : Pokiaľ chcete pridať hodnotenie, musíte sa prihlásiť.
Webwiki Button