Komunita element14 zahajuje súťaž Project14 Digital Fever

Komunita element14 zahajuje súťaž Project14 Digital Fever
Elektrolab Pridal  Elektrolab
  57 zobrazení
1
 0
Zaujímavosti

element14.com, komunita spoločnosti Avnet vyhlásila svoju najnovšiu konštrukčné súťaž Project14 s názvom "Digital Fever". Táto výzva oslavuje slobodu všetkého digitálneho, od digitálnej logiky a programovanie pre zložité rozhodovanie až po programovateľné hradlové pole (FPGA), ktoré je možné konfigurovať takmer na akýkoľvek účel. Členovia online komunity budú mať možnosť navrhnúť akýkoľvek typ digitálneho projektu s pomocou akýchkoľvek komponentov.

Nápady na inšpiráciu:

Členovia, ktorí sa chcú pustiť do projektu pomocou FPGA, môžu svoje zručnosti zdokonaliť štúdiom širokej rady materiálov, ktoré sú dostupné v komunite element14, vrátane projektov vytvorených členmi v rámci programovateľného školiaceho programu Path II, radu základných kurzov a skupiny FPGA.

Pravidelná mesačná návrhárska súťaž Project14 je otvorená pre všetkých tvorcov a techniky s akýmkoľvek zázemím a akúkoľvek úrovní schopností a má propagovať zdieľané učenia a spoluprácu medzi členmi komunity element14. Účastníci majú zaznamenať svoje postupy v niekoľkých príspevkoch na blogu a najlepšie realizované projekty dostanú šancu vyhrať kredit v hodnote 200 USD, ktorý je možné v Európe uplatniť u spoločnosti Farnell, v Severnej Amerike v spoločnosti Newark a v ázijsko-tichomorskej oblasti pri spoločnosti element14.

Všetky výzvy v rámci Project14 sa zakladajú na návrhoch od členov komunity element14 a mesačné téma sa vždy vyberá pomocou verejnej ankety. Súťaž Digital Fever bola inšpirovaná návrhom Jána Cumpse, ktorý chcel prispieť k zmene pomocou súťaže v digitálnej logike, ktorá zahŕňa čokoľvek od FPGA, IC logické brány, logiky CMOS, TTL, DTL a samostatných súčastí.

Na prihlásenie do súťaže Project14 Digital Fever stačí účastníkom zaregistrovať sa a vytvoriť si účet v komunite element14 a na blog odoslať príspevok, v ktorom opíšu svoj nápad a ako ho majú v pláne rozvíjať.

Prihlasovanie je možné do 14. apríla 2021. Viac informácií vrátane úplných podmienok nájdete na stránke: www.element14.com/project14

Ak si chcete zaregistrovať členstvo v komunite element14, navštívte stránky www.element14.com.Páčil sa Vám článok? Pridajte k nemu hodnotenie, alebo podporte jeho autora.
 

     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár k článku. Pridáte prvý? Berte prosím na vedomie, že za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.

Vyhľadajte niečo na našom blogu

Webwiki ButtonSeo servis