Prihláste sa k svojmu účtu, pokiaľ ho máte. Alebo kliknite tu pokiaľ ho ešte nemáte a prajete si ho vytvoriť - je to jednoduché a získate mnoho výhod.

Postavte si OMNI len za 15 minút

Postavte si OMNI len za 15 minút

Zvažujete panelový PC, monitor s dotykovým panelom alebo priemyselný PC? Zloženie ktorejkoľvek alternatívy vám zaberie max. 15 minút. Modulárna séria OMNI od AAEON-u prináša s novým display box kitom aj nové možnosti.

Modulárna séria OMNI ponúka 2 CPU box kity, Display box kit, 7 veľkostí LCD panelov s rezistívnym alebo multi-dotykovým PCAP dotykovým panelom a 11 I/O modulov.

Potrebujete panelové PC?

Vložte SODIMM RAM do slotu, pripojte 2,5“ SSD a upevnite ho k CPU box kitu. Pripojte 3 kábliky z LCD kitu (LVDS, Combo a DIO) do CPU box kitu, nakliknite ho do LCD kitu a zaskrutkujte 3 skrutky – hotovo.

Potrebujete monitor s dotykovým panelom?

Pripojte 3 kábliky z LCD kitu (LVDS, Combo a DIO) do Display box kitu, nakliknite ho do LCD kitu a zaskrutkujte 3 skrutky – hotovo.

Potrebujete priemyselný PC?

Vložte SODIMM RAM do slotu, pripojte 2,5“ SSD a upevnite ho k CPU box kitu. Nakliknite CPU box kit do spodného krytu M0421550A0, zaskrutkujte 3 skrutky – hotovo.

CPU box kit

CPU box kity sú založené na procesoroch Intel od Celeron N2807 až po Core i7-6600U. Všetky kity ponúkajú pasívne chladenie bez ventilátora, široký rozsah napájacieho napätia 9 až 30V DC a rozsah pracovných teplôt okolia od -10 do +55°C. CPU box kity je možné transformovať na box PC pridaním spodného krytu. Kity sú dodávané bez RAM a SSD.

Na CPU box kitoch môže bežať ľubovoľná distribúcia Linuxu alebo Windows 7, 8 alebo 10. V prípade operačného systému Windows zvážte použitie Windows 10 IoT Enterprise LTSB 2016, ktorá je optimalizovaná pre priemyselné aplikácie.

Display box kit

Kit umožňuje pripojiť monitor k PC cez HDMI alebo VGA a USB (dotykový panel). Ovládače pre dotykový panel podporujú operačné systémy Windows a Linux, nájdete ich na pribalenom CD.

LCD kit

7 veľkostí LCD panelov- 10.4”, 12.1”, 15”, 17” and 19” s pomerom strán 4:3 a 15.6” a 21.5” s pomerom strán 16:9
Odolný hliníkový predný rámček
Kompletne plochý dizajn predného panelu zabraňuje zhromažďovaniu prachu a vody
Krytie predného panelu IP65
5-vodičový rezistívny alebo multi-dotykový PCAP dotykový panel

Vstupno/výstupné moduly

V súčasnosti AAEON ponúka 11 vstupno/výstupných modulov. Montáž je veľmi jednoduchá. Odstráňte kryt rozširujúceho konektora na CPU box kite, zasuňte do neho modul a upevnite ho pomocou 2 skrutiek. Všetky potrebné ovládače sú dostupné na stránkach AAEON.

Vstupno/výstupné moduly sú kompatibilné so všetkými CPU boxmi, ale pre ich inštaláciu je potrebný 15” alebo väčší LCD kit, pretože na menší LCD kit sa nedajú upevniť.

Vlastnosti

  • CPU BOX kity, Display BOX kit a LCD Kity alebo zmontované dohromady
  • Široký rozsah procesorov od Intel Celeron N2807 až po Core i7-6600U
  • Pasívne chladenie bez ventilátora
  • Kompletne plochý dizajn predného panelu zabraňuje zhromažďovaniu prachu a vody

Prehľad CPU box kitov V novom okne - klikni.

Prehľad LCD kitov V novom okne - klikni

Prehľad vstupno/výstupných modulov V novom okne - klikni

Produktové video

Zdroj : SOS.sk     

Komentáre k článku

Zatiaľ nebol pridaný žiadny komentár. Pridáte prvý? Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Pre komentovanie sa musíte prihlásiť.
Webwiki Button Seo servis Diallix.net VN-Experimenty